fbpx

Košík

Co bude, když moje dítě poškodí hračku?

Žádné obavy. Naše hračky byly vybrány tak, aby vydržely i větší sílu. S LEGO chápeme, že malé kousky mohou chybět proto v případě poškození, zničení či ztráty do pěti (5) dílů hračky, nebudeme požadovat úhradu náhrady škody.(Viz. Obchodní Podmínky)

Kolík to stoji?

Nájemné již od 399 Kč za 21 dní. Můžete získat co nejvíce vzdělávacích hraček za malý poplatek ve srovnání s nákupem těchto hraček. Je to výhodné!

Jak často budu dostávat hračky?

Můžete získat tolik hraček, kolik si jen přejete, a to najednou. Běžný odběr je předpokládán na dobu 21 dní. Když tato doba uplyne, hračku odešlete zpět, objednáte další a my Vám ji doručíme. Obvykle pro Prahu platí dodaní do druhého dne, po ČR trvá dodání nové hračky několik dní.

V jakém stavu  hračku dostanu?

Celá stavebnice je pečlivě rozebraná na jednotlivé díly, které si najdete v odpovídajícím pytlíku podle nálepky. Pytlíky mají speciální pevný zip, který braní ztratě a promíchání dílku.

V jakém stavu mám hračku vrátit?

Pro Vaši spokojenost jsme vypracovali sofistikovaný systém, a aby vše fungovalo správně, laskavě Vás prosíme o dodržování následujících doporučení.

 • Než začnete skládat stavebnici Lego, žádáme Vás, abyste zvolili pro vaše dítě vhodné místo ke hře, kde budou všechny díly v dohledu, a tím minimální šance, že se některé malé díly ztratí. Můžete je rozprostřít na kobereček na podlaze nebo je vyložit na stůl, a postupně podle potřeby vybírat jednotlivé díly z pytlíků.
 • Předem se svým dítětem proberte otázku zodpovědnosti. Pravidla našeho klubu spočívají v tom, že po hraní je stavebnice Lego odeslána dalšímu členovi. A aby měl také radost ze skládání, je potřeba dát všechny díly stavebnice zpátky do krabice. Proto Vás prosíme, abyste napřed se svým dítětem probrali důležitost sdílení s ostatními a také péči o každou stavebnici. Protože dalším členem v pořadí můžete být právě vy .
 • Po uplynutí výpůjční lhůty každou sadu převezme naše centrála ve stejném stavu, v jakém jsme Vám ji zaslali. Aby vše proběhlo rychle a snadno, doporučujeme Vám:
 1. Nejdřív roztřídit jednotlivé díly podle barev (červená, šedá, černá, modrá).
 2. Vložit jednotlivé díly do pytlíků podle štítku na obalu.
 3. Zkontrolovat počet dílů podle množství, které je uvedeno na obalu. Podmínky našeho klubu povolují ztrátu do 5 dílů. V případě ztráty více než 5 kusů, bohužel, budeme nuceni odečíst cenu každého chybějícího dílu z vašeho předplatného. To opravdu nechceme, proto Vás žádáme, abyste vytvořili vhodné prostředí pro hru.
 4. Nalepte na krabici naši zpětnou adresu a zašlete nám ji následující den, po uplynutí výpůjční lhůty. Pokud jste z Prahy, můžete vrátit na výdejní místo, který Vám vyhovuje.

 

Jsme otevřeni pro jakékoli otázky, můžete je požádat v komentářích dolu

Komentáře (2)

 1. Andrea

  Dobrý den , chtěla bych se zeptat ze tedy není možné půjčit lego třeba jen na 21 dni v době velkých prázdnin ? já jsem to pochopila tak,ze si půjčím lego a za 21 dni ho vrátím a poté si musím půjčit jiné ?Já bych pro syna si půjčila lego poté ho vrátila a pak za nějakou dobu si třeba pujcila jiné , je to možné ? Děkuji Andrea

 2. PlayWithMe

  Krasne odpoledne 🙂
  Urcite, pochopila jste spravne! Jakoukoli sadu muzete si pujcit kdykoli. Muzete objednat dalsi ihned, ale nemusite. Priklad: pujcim si Starwars Hvezdu smrti 1. dubna, 21. dubna poslu zpet, pak 10. cervna si pujcim Zamek Disney, poslu zpet 1. cervence, a td 🙂

Nechte svůj komentař