Nejsme jen další eshop

PlayWithMe si klade za cíl obohatit a potěšit rodiče a jejich děti tím, že nabízí špičkové služby, a také inspirovat další lidi k šetrnému vztahu k planetě.

Pomoz nám udělat správnou věc a připoj se k nám.

Naše děti jsou tím nejdůležitějším v našem životě. Jako každý rodič pro ně chceme to nejlepší. Chceme, aby naše děti zanechali smartphony a rozvíjeli svou představivost a tvůrčí schopnosti s kreativními hračkami. Byly jsme ztraceny s neustálým hledáním nových vhodných hraček a úlohou kam dát ty, o které dítě už nemá zájem. Až jednou jsme přišli na chytřejší způsob. Pravé touto cestou vznikl jedinečný projekt PlayWithMe.

PlayWithMe umožňuje rodinám potěšit své děti novou nevšední hračkou, které si nejen zamilují, ale dostanou pohodlně doručenou přímo do svých domovů.

Jako společensky odpovědná firma, PlayWithMe věnuje část příjmů na charitativní účely, objednáním hraček během několika měsíců přispíváte na jednu hračku pro dítě ze sociální slabé rodiny.

Dalším důvodem k založení společnosti byla naše vášeň k tématu Sustainable development (Udržitelný rozvoj) společnosti a životního prostředí.

Váš tým PlayWithMe

Přistup do knihovny hraček

Staň se členem a dostaneš přístup do naší knihovny hraček

Od teď si můžeš o víkendu odpočinout

Připravujeme pro Vás každý měsíc krabičku plnou dobrodružství, aktivit i příběhů, která činní Vaše děti šťastné

Dárky, slevy a další výhody

Byt členem našeho klubu je vždy výhodné. Budeš od nás dostávat jen ty nejlepší nabídky a dárky pro Vaše dítě

Vyrůstají s námi

Zůstaň s námi a dostaneš výhodnější nabídky a větší slevy a po třech měsících již bez zálohy